'Durdurun şu satışı'

.::SüperBoard Group::.
Verfügbare Informationen zu "'Durdurun şu satışı'"

 • Qualität des Beitrags: 0 Sterne
 • Beteiligte Poster: ceza-fan1
 • Forum: .::SüperBoard Group::.
 • aus dem Unterforum: *~Fenerbahce~*
 • Antworten: 1
 • Forum gestartet am: Dienstag 21.06.2005
 • Sprache: türkisch
 • Link zum Originaltopic: 'Durdurun şu satışı'
 • Letzte Antwort: vor 14 Jahren, 1 Monat, 4 Tagen, 12 Stunden, 17 Minuten
 • Alle Beiträge und Antworten zu "'Durdurun şu satışı'"

  Re: 'Durdurun şu satışı'

  ceza-fan1 - 28.05.2008, 14:44

  'Durdurun şu satışı'
  Emrine rağmen bazı kişilere toplu bilet satıldığını öğrenen Aziz Yıldırım, anında kombine satışını durdururken, olaya karışan kişiyi işten kovdu.
  27.5.2008

  Hata yapanı asla affetmiyor
  Bazı kişilerin geçen yıl kombine kartlardan haksız kazanç sağladığının ortaya çıkması üzerine, bu durumun önüne geçmek için derneklere bilet satmama ve toplu satış yapmama kararı alan Başkan Aziz Yıldırım, emrine karşı geleni affetmiyor. Ertunç Nuray isimli görevlinin, adı bilet yolsuzluğuna karışan bir kişiye topluca 200 bilet sattığını öğrenen Yıldırım, anında olaya el koydu ve bu şahsın görevine son verdi. Bununla da yetinmeyen Fenerbahçe Başkanı, kombine satışını durdurdu.

  ‘Gereken özen gösterilecek’
  Bu arada tribünde rahatsızlık yaratan kişilere kombine verilmemesi için de çalışanlara talimat verildi. Bu durum, kulüpten yapılan açıklamada, “Kombine kart alan taraftarların, kendi yerlerine oturabilmeleri ve rahat bir şekilde maçlarını izleyebilmeleri için her türlü önlemin alınacağı duyurulurken, “Hiçbir kişi ya da grubun, taraftarımızı yerinden kaldırmasına ya da rahatsızlık vermesine izin verilmeyecektir. Kombine satışında da gereken özen gösterilecektir” sözleriyle ortaya kondu.

  Kombine rakamı
  21 bine ulaştı
  Taraftarlar, yeni sezon kombine kartlarına yoğun ilgi gösteriyor. Eski hak sahiplerinden 11 bini kartlarını yenilerken, genel satışta bu rakam 21 bine ulaştı. Kulüpten yapılan açıklamada, geçen sezon sponsorlar hariç 24 bin kombine satıldığı belirtilirken, yeni sezonda bu rakamın aşılmasının beklendiği bildirildi. Sponsorlarla birlikte geçen sezon kombine sayısı 30 bini aşmıştı.  Mit folgendem Code, können Sie den Beitrag ganz bequem auf ihrer Homepage verlinken  Weitere Beiträge aus dem Forum .::SüperBoard Group::.

  ellerine saglik - gepostet von kocgiri am Mittwoch 26.07.2006  Ähnliche Beiträge wie "'Durdurun şu satışı'"

  neuner member - gepostet von sancezz am Sonntag 07.05.2006
  die Zelle - gepostet von Asalai am Montag 29.05.2006
  Gakuen Heaven - gepostet von Rellik am Sonntag 16.07.2006