Verfügbare Informationen zu "Belevenissen"
Qualität des Beitrags: Beteiligte Poster: Andromea - the angel of spirit - Ilona Forum: Angel of Heaven Forenbeschreibung: spiritueel forum met respect aus dem Unterforum: Algemeen praathoekje Antworten: 9 Forum gestartet am: Dienstag 15.03.2005 Sprache: englisch Link zum Originaltopic: Belevenissen Letzte Antwort: vor 18 Jahren, 7 Tagen, 17 Stunden, 53 Minuten
Alle Beiträge und Antworten zu "Belevenissen"
Re: Belevenissen
Andromea - 16.03.2005, 19:19Belevenissen
Vertel hier je belevenissen van elke dag :D
Liefs,
Andromea
Re: Belevenissen
the angel of spirit - 17.03.2005, 15:03Donderdag
Goeden middag
Vandaag heb ik een drukke dag gehad
Heb veel overleden mensen gezien die aan me begonnen te trekkenn alsof ze wilde hebben dat ik iets voor hun ging doen
heb een aantal mensen energie gestuurd, zaten er een beetje door heen.
Ook een meisje geholpen met een zwaar jeugd probleem, ik keek in haar ogen en zag vreselijke beelden.
Ik kon het weer eens niet laten, ik moest haar helpen.
Ze voelt niet zo goed aan, heeft neiging tot zelfdoding zal haar helpen om dat niet te doen.
Vanmorgen naar de arts geweesd kreeg ongeloofelijke steken in de borst wat ik niet kon plaatsen, was niets aan de hand, hij zei je hebt een hart van iemand van 18 en de bloed druk was ook normaal
Wel een ontstoken borstspier zei hij, maar ik weet wel beter,
iemand heeft geprobeert mij een paranormale messteek tegeven, mijn gidsen bewaken mij erg goed.
Ik zal er achter komen wie het was en hem/haar laten zien dat liefde altijd overwint.
Liefs The angel of spirit
Re: Belevenissen
Ilona - 17.03.2005, 15:47
Zow dat zijn weer een paar zware klussen... Ik bewonder je echt om alles wat je doet!
Liefs,
Ilo
Re: Belevenissen
Andromea - 18.03.2005, 09:35
he jakkie, waarom zou iemand jou nou willen steken?? :? :( Ik hou veelste veel van je en wil echt niet dat anderen dat doen!! Ze moeten met hun TAKKEN van je af blijven!! :(
*knuffel*
Liefs,
Andromea
Re: Belevenissen
Andromea - 18.03.2005, 11:57
Gisteren had ik niets te doen en ik kon niet op de computer dus ik besloot maar mijn kamer op te gaan ruimen (ja wat moet je anders :lol: ) Ik heb alles uitgemest en mijn kast is ook weer helemaal netjes :wink: Werd wel weer eens tijd hihi :lol:
En vandaag lekker op het forum aanwezig en de hele dag vierkante ogen krijgen van de computer :lol: Heeeeeeeeeerlijk! :wink:
Liefs,
Andromea
Re: Belevenissen
Ilona - 18.03.2005, 12:05
Goed plan kamer opruimen, ik breek mijn nek ook alweer bijna over de rotzooi :roll: :lol:
Re: Belevenissen
Andromea - 18.03.2005, 12:18
ja hahahaha :lol: Dat had ik dus ook, maar nu niet meer :mrgreen:
Alles is keurig netjes, behalve 1 kast die moet nog worden opgeruimd... als je die open doet dan komt de rotzooi je tegemoet :lol:
Liefs,
Andromea
Re: Belevenissen
Andromea - 21.03.2005, 14:49
Goeiemiddag allemaal,
Nou vanochtend moest ik naar de kaakchirurg, al heel vroeg... Ik zag er behoorlijk tegenop, maar daar eenmaal te zijn had ik geen zenuwen meer en alles was oke :) Alles was goed volgens de kaakchirurg en wat ik alleen hoef te doen is kaakoefeningen, aangezien het kraakbeenschijfje in me kaak steeds "wegglijdt". Röntgenfoto gemaakt en alles zag er heel netjes uit en volgens de kaakchirurg kon het zo een mooi plaatje uit een boek zijn :oops:
Prettige dag iedereen!
Liefs,
Andromea
Re: Belevenissen
Ilona - 21.03.2005, 15:34
Aaah kijk dat is fijn om te horen Andromea!!
Liefs,
Ilo
Mit folgendem Code, können Sie den Beitrag ganz bequem auf ihrer Homepage verlinken
Weitere Beiträge aus dem Forum Angel of Heaven
www.mijnsprituelepad.nl - gepostet von theo am Freitag 02.03.2007
Hoi hoi - gepostet von Saskia222 am Donnerstag 12.10.2006
Ähnliche Beiträge wie "Belevenissen"
