Verfügbare Informationen zu "Zvezda pobedom nad Romom stvorila sanse za prolaz 2. decemba"

• Letzte Antwort: vor 18 Jahren, 4 Monaten, 14 Tagen, 18 Stunden, 49 Minuten
  • Alle Beiträge und Antworten zu "Zvezda pobedom nad Romom stvorila sanse za prolaz 2. decemba"

Re: Zvezda pobedom nad Romom stvorila sanse za prolaz 2. decemba

vojvodinac - 02.12.2005, 11:34

udbaleri Crvene zvezde pobedili su u četvrtak u Beogradu Romu sa 3:1 u četvrtom kolu grupe E lige Kupa UEFA. Zvezda je prvom pobedom u grupi zadržala šanse da se plasira u sledeće kolo, a za to joj je potrebna pobeda u poslednjem kolu, u kome za dve nedelje gostuje Strazburu. Gosti su poveli u 23. minutu preko Šabanija Nonde, a izjednačenje domaćem timu doneo je Nikola Žigić u 37. minutu. Preokret je doneo Milan Purović u 77. minutu, kada je iskoristio pas Žigića i sa petnaestak metara savladao golmana Rome. Konačni rezultat postigao je heroj utakmice Žigić svojim drugim golom u 86. minutu. Veliku radost navijačima i potpuni trijumf Zvezdi doneo je golman Vladimir Stojković, koji je u samom finišu meča odbranio penal Antoniju Kasanu. U utakmicama četvrtog kola liga Kupa UEFA, u četvrtak su postignuti sledeći rezultati: