evo za novog clana koji je na dobrom putu ka drugoj :)
    dobro izgleda za sada vodi 0:3

72851 navijača na tribinama stadiona 'Stadion Rosulje' glasnicama je prkosilo cjelodnevnom pljusku. Taktika momčadi Krajina temeljila se na zanimljivom izboru igrača u formaciji 3-5-2. Prvotimci su: Mokkenstorm - Gąbka, Pitarch, Bife - Durán, Pantić, Kuyaş, Búlgarov, Österström - Vickers, Pushkin.

Taktika momčadi Ogs temeljila se na zanimljivom izboru igrača u formaciji 3-5-2. Prvotimci su: Diallo - Martinsson, Ojaver, Fernandes - Andersson, Fredriksson, Novak, Sedlmeier, Parolisi - Barreira, Harbin.

Atmosfera na stadionu naglo je utihnula u 18. minuti, kada su igrači momčadi Ogs izveli ubojitu akciju po lijevom krilu. Nakon proboja do linije kornera domaćih, uslijedila je povratna lopta u prazan prostor na otprilike 11 metara. Romel Ojaver potvrdio je zašto treneri kažu da je povratna lopta pola gola. Gromovitim je udarcem proparao mrežu u suprotnom, desnom kutu. Gosti vode 0 - 1. Akcija momčadi Ogs preko lijevog krila već je u začetku nagovještavala krajnji ishod. Stvoreni višak igrača samo je trebalo kapitalizirati. Na kraju je Gabino Barreira ostao sam, negdje na 10 metara po sredini, i mirnim udarcem pogodio desni kut istrčalog vratara. Tako od 28. minute gosti povećavaju vodstvo na 0 - 2, a manja skupina navijača na tribinama provocirala je domaće gledalište skandiranjem: "Gotovo je, gotovo...". Akcija momčadi Ogs preko lijevog krila već je u začetku nagovještavala krajnji ishod. Stvoreni višak igrača samo je trebalo kapitalizirati. Na kraju je Lamont Harbin ostao sam, negdje na 10 metara po sredini, i mirnim udarcem pogodio desni kut istrčalog vratara. Tako od 33. minute gosti povećavaju vodstvo na 0 - 3, a manja skupina navijača na tribinama provocirala je domaće gledalište skandiranjem: "Gotovo je, gotovo...". Da li po uputama trenera ili podsvjesno, igrači momčadi Ogs odlučili su malo stati na loptu i braniti svoje vodstvo.

kenix88 - 25.11.2006, 15:11

nakon sjajne taktike 02:00h izgleda da ekipa g.eka nema milosti....99%prolaz u II.ligu

GM- Gay Master Durex - 25.11.2006, 15:17

ti opasno rasturi kiovu, svaka cast!!! :D

GM- Gay Master Durex - 25.11.2006, 16:22

ohohoho, pozdravi dzezera u 2 ligi :)

arkotekt - 25.11.2006, 18:47

@G.Eko cestitam an zasluzenoj pobjedi, anisam znao da je zrtva kiova :)))))) sad mi je jo sdraze :)

MOD-Rusko :) - 25.11.2006, 23:43

jes to kiovvu oderao!...hahahahhahahhahaha.....
    Brate cim budem imo para castit cu te!....BRAVO MAJSTOREEEEEEEE!